STREFA KIBICA

Wspomnienie 10 Rajdu Polski Historycznego.

Od kilku lat historyczny Motorsport staję się coraz popularniejszy – stąd też powstała inicjatywna organizacji i stworzenia Rajdu Polski Historycznego, który z jednej strony będzie nawiązywał do Rajdu Polski rozgrywanego do dziś ( obecnie na Mazurach w Polsce), a z drugiej strony będzie odpowiedzią dla zawodników szukających emocji w jeździe na dokładność przejazdu a nie najkrótszy czas, bowiem w jeździe na regularność wynikiem załogi jest dokładność przejazdu, podawana w sekundowych odchyłkach od czasu wzorcowego w konkretnych punktach wyznaczonych przez organizatora. W skrócie mówiąc, załoga na starcie do odcinka specjalnego otrzymuje średnią prędkość przejazdu i musi się jej trzymać, każde odchylenie od średniej prędkości sprawdzane w punkcie pomiarowym karane jest punktami karnymi.

Tegoroczny 11 RPH odbędzie się w terminie 22-24 czerwca 2023r.

Gorąco zapraszamy do Kibicowania i śledzenia informacji o Rajdzie.

mapka

Gdzie nas spotkać

rajd 1 0276-1920

Galeria

Regulamin Uzupełniający 12 RPH

W zakładce DLA ZAWODNIKÓW udostępniono Regulamin Uzupełniający 12 Rajdu Polski Historycznego.

Założenia 12 edycji Rajdu Polski Historycznego prawie gotowe !

Pragniemy poinformować, że na ponad 5 miesięcy od rozpoczęcia 12 Rajdu Polski Historycznego pracę na tegoroczną edycją idą pełną parą i główne założenia trasy Rajdu są gotowe! Dopinamy jeszcze kilka elementów, ale możemy już przekazać, że:

Nowy podział na Grupy w 12 RPH

239 Tyle dni pozostało do 12.Rajd Polski Historyczny. Wprawdzie nie zaprezentujemy Wam dzisiaj trasy rajdu, Regulaminu czy innych szczegółów, jednak chcieliśmy przedstawić proponowany podział na Grupy, w których będziecie rywalizować podczas 12 RPH. Podział jest uzależniony

Życzenia Noworoczne

Zobacz wszystkie aktualności