Krótkie podsumowanie sezonu 2019, oraz plan na sezon 2020.

Za nami sezon 2019 r. w Historycznych Rajdach na Regularność.

W  dniu 6 grudnia w Hotelu Lamberton odbyło się uroczyste zakończenie sezonu MPPZ i MPHRR.  odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie minionego sezonu połączone z wręczaniem nagród dla zwycięzców.

Bardzo nam miło poinformować, że w tym roku na pierwszym miejscu podium znalazła się krakowska załoga Piotr i Natalia Cisowscy startujący Fiatem 125p, reprezentujący Automobilklub Krakowski. Drugie miejsce przypadło Marcinowi Gabrowskiemu z pilotem Agnieszką Bohosiewicz – Gabrowską – Automobilklub Polski zaś trzecie miejsce na podium uzupełniła załoga Maciej i Julia Orzechowscy startujący Zastavą 1100p również reprezentujący AK Krakowski. Wszystkie załogi mogliśmy również oglądać na trasach 8 RPH lub też wcześniejszych edycjach.

W klasyfikacji klubowej zwyciężył Automobilklub Krakowski, przed Automobilklubem Polskim oraz Wielkopolskim.

Przed nami kolejny sezon cyklu Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność. Sezon rozpocznie się rajdem Retro Carpatia 17 -18.04 następnie w maju zostanie rozegrany Rajd Częstochowski 22-24.05 , Rajd Wspomnienie Warszawskiego w dniach 5 – 6.06, zaś 9 RPH zostanie zorganizowane w dniach 3 – 6 wrzesień 2020 . W tym roku rajd powraca do Cyklu FIA Trophy for Historic Regularity Rallies.

TUTAJ znajdziecie relację z 8 RPH.