Informacja po 10 RPH.

Szanowni Państwo, Drodzy Koledzy i Koleżanki,

Chcielibyśmy tą drogą podzielić się z Państwem informacją dotyczącą Rajdu Polski Historycznego.

10 edycja Rajdu Polski Historycznego, jak na razie, była ostatnią edycją, którą mieliśmy przyjemność organizować. Przynajmniej na rok nadszedł czas rozstania, już nie te lata i nie te siły.

Pragniemy Wam wszystkim – przede wszystkim Zawodnikom podziękować za lata wspólnej zabawy. Bez Was nie byłoby tego rajdu.

Również dziękujemy wszystkim naszym Koleżankom i Kolegom za pomoc w organizacji, za nieprzespane noce, za spędzanie urlopu z nami na trasach rajdu. Dziękujemy Wam bardzo, bo bez Was też nie byłoby tego rajdu.

Ogromne podziękowania dla Partnerów Rajdu którzy wspierali nas przez wszystkie edycje Rajdu, dla Miast i Gmin, które nas przez tyle lat gościły na swoich drogach, a przede wszystkim dla Hotelu Soray, który przez te wszystkie lata był niezawodnym Partnerem w tej imprezie.

Przez te 10 lat udało nam się zgromadzić w Polsce grono ludzi, którym przekazaliśmy, naszą wiedzę i doświadczenie w organizacji tego typu rajdów i którzy chcą rozwijać tę dziedzinę sportu samochodowego, jaką są rajdy na regularność.

Mamy nadzieję, że pozostaniemy w Waszej pamięci i Waszych wspomnieniach w dobrym tego słowa znaczeniu.

Jeszcze raz dziękujemy i może do zobaczenia na kolejnej edycji RPH.

Erwin, Grażyna, Bogdan