GT – wielka turystyka na trasach 11 RPH

Jeśli pasjonujecie się rajdami historycznymi, ale  dotychczas nie mieliście sposobności aby wystartować – właśnie nadarza się taka okazja. I to w dodatku, w mającym najdłuższą krajową historię – rajdzie.
Rajd Polski Historyczny zaprasza do udziału w tegorocznej edycji amatorów wielkiej turystyki, dla których utworzona zostaje odrębna kategoria GT. Przejedziecie niejednokrotnie drogami, których z pewnością jeszcze nie znaliście i być może nigdy więcej na nie nie traficie 😉
Jeśli chcecie poznać „od środka” atmosferę prawdziwego rajdu, a nie czujecie się jeszcze na siłach aby uczestniczyć w rywalizacji na odcinkach jazdy na regularność – to jest to propozycja właśnie dla Was.
Podobnie jak załogi rywalizujące w RPH, otrzymacie możliwość pokonania całej trasy zgodnie z opisem zamieszczonym w roadbooku. Natomiast karta drogowa określi Wam dokładny czas, przeznaczony na przejazd pomiędzy poszczególnymi punktami kontroli na trasie.
Jako organizatorzy mamy nadzieję, że pokonanie całej, liczącej ponad 800 kilometrów trasy Rajd Polski Historyczny, a także bezpośredni kontakt z zawodnikami uczestniczącymi w RPH, może dla niektórych okazać się  argumentem decydującym o dalszych startach.
Jeśli lubisz wyzwania, a jazda samochodem sprawia taką przyjemność, że celem podróży nie staje się punkt na mapie, a sama podróż – to podejmij wyzwanie. Na zgłoszenia czekamy do
do 8 czerwca. Natomiast o wszystkich szczegółach możecie przeczytać w Regulaminie Uzupełniającym 11 RPH GT. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Do zobaczenia na trasie !