Znamy datę 7 RPH!

Zapraszamy do udziału w 7RPH, który odbędzie się 29.08-01.09.2018r.

ZOBACZ WIĘCEJ

STREFA KIBICA

Od kilku lat historyczny Motorsport staję się coraz popularniejszy – stąd też powstała inicjatywna organizacji i stworzenia Rajdu Polski Historycznego, który z jednej strony będzie nawiązywał do Rajdu Polski rozgrywanego do dziś ( obecnie na Mazurach w Polsce), a z drugiej strony będzie odpowiedzią dla zawodników szukających emocji w jeździe na dokładność przejazdu a nie najkrótszy czas, bowiem w jeździe na regularność wynikiem załogi jest dokładność przejazdu, podawana w sekundowych odchyłkach od czasu wzorcowego w konkretnych punktach wyznaczonych przez organizatora. W skrócie mówiąc, załoga na starcie do odcinka specjalnego otrzymuje średnią prędkość przejazdu i musi się jej trzymać, każde odchylenie od średniej prędkości sprawdzane w punkcie pomiarowym karane jest punktami karnymi.

Tegoroczny 7 RPH odbędzie się w terminie 29.08 do 1.09.2018.

Gorąco zapraszamy do Kibicowania i śledzenia informacji o Rajdzie.

mapka

Gdzie nas spotkać

dokumenty-duze

Wyniki

rajd 1 0276-1920

Galeria

Regulamin uzupełniający już dostępny !

Drodzy zawodnicy W zakładce " dla zawodników" znajdziecie Regulamin uzupełniający dla 7 Rajdu Polski Historycznego. Miłej lektury !

Czytaj więcej

Odliczanie do 7 RPH

Trzy miesiące pozostały do rozpoczęcia 7. Rajdu Polski Historycznego – ważnej imprezy, która nawiązuje do Rajdów Polski, organizowanych ongiś przez Automobilklub Krakowski. -Nasz klub był gospodarzem Rajdów Polski w latach 1959-1974 oraz 1998 i 1999. Zresztą

Czytaj więcej

Projekt Regulaminu Uzupełniającego i formularz zgłoszeniowy.

Drodzy Zawodnicy ! Informujemy, że w zakładce " dla zawodników" znajdziecie projekt regulaminu Uzupełniającego do 7 RPH. Ponadto, z ogromną przyjemnością informujemy, że ruszyły zapisy do Rajdu. Link do formularza zgłoszeniowego również znajdziecie na stronie w

Czytaj więcej

Rewelacyjne rozpoczęcie 2018 roku w Rajdach na Regularność.

W dniach 3 -  7 luty odbyła się 21 edycja Rajdu Monte Carlo Historycznego – odpowiednika Rajdu Polski Historycznego w jeździe na regularność. Warto przypomnieć, iż RPH jest drugim najstarszym rajdem, po wspomnianym francuskim odpowiedniku (RMCH).

Czytaj więcej
Zobacz wszystkie aktualności